Kurzemes un Latgales zemnieki plaši apmeklē „Scandagra Latvia” rīkotās izglītojošās konferences


Šogad pirmā „Scandagra Latvia” rīkotā konference norisinājās 18. februārī jaunuzceltajā Liepājas koncertzālē „Lielais Dzintars”, pulcējot kuplu skaits dalībnieku –  211 zemnieku no 131 saimniecības. Savukārt 25. februārī jau otro gadu pēc kārtas Rēzeknes koncertzālē „Gors” norisinājās konference Latgales zemniekiem. Šogad pasākums guva īpašu atsaucību- uz konferenci ieradās 294 zemnieki no 204 saimniecībām.

Abās konferencēs dalībnieki tika informēti par tādam zemniekiem aktuālam tēmām kā ārpussakņu mēslojumi, kaļķošanas nozīme augu attīstībā, graudu tirgus tendences, ES tiešie maksājumi, 2016. gada sezonas aktualitātes augu aizsardzībā, kā arī  jaunumi sēklu piedāvājumā.

Pēc konferences dalībniekus sagaidīja arī izklaidējošā daļa. Kurzemes zemnieki varēja baudīt kantrīmūzikas grupas „Sestā Jūdze” priekšnesumu, bet Latgales zemnieki baudīja čigānu mūzikas ansambļa „Dzheski Gloss” uzstāšanos.

„Scandagra Latvia” abās konferencēs rīkoja arī loteriju, kurā varēja laimēt 700 eiro dāvanu karti savu sapņu ceļojuma iegādei. Liepājas konferencē loterijā laimēja Flemming Nielsen no  SIA “Flemming Agro”, bet Rēzeknes konferencē Inga Zunda no  A/S „Viļānu selekcijas un izmēģinājumu stacija”.


Atpakaļ

*obligāti aizpildāmie lauki