Veselīgas augsnes izpētes programma


Katrs saimnieks iegulda ne mazums pūles, lai savā saimniecībā  ar sabalansētām izmaksām sasniegtu maksimālo iespējamo  ražu. Arī mēs esam par augstām un kvalitatīvām ražām  ikvienā saimniecībā, tāpēc 2018. gadā uzsākām jaunu projektu – VESELĪGAS AUGSNES IZPĒTES PROGRAMMA. Šī programma ir Scandagra Latvia iniciatīva veselīgas un auglīgas augsnes saglabāšanai un uzturēšanai Latvijas laukos.

Mēs zinam, ka pārdomāti un gudri sagatavojot augsni samazinās izmaksas par katru apstrādājamo ha. Veselīgā augsnē augi spēj augt stipri un imūni pret nelabvēlīgu ārējo vidi. Spēcīgi augi sniedz kvalitatīvas ražas. Piedaloties Veselīgas augsnes izpētes programmā Scandagra klienti var saņemt augsnes analīzes un augsnes uzlabošanas plānu 50 ha apjomā PAR BRĪVU.

Augsne nav tukša, tajā atrodas gan makro -, gan mikroelementu krājumi, kas izmantojami kultūraugiem. Mūsdienu lauksaimniecībā ir iespēja noteikt, cik daudz augsnē ir mikroelementi veicot augsnes analīzes.  Un vadoties pēc augsnes analīzes rezultātiem ir iespējams aprēķināt, kāda ir mēslošanas nepieciešamība  konkrētiem kultūraugiem.  Veselīgas augsnes izpētes programmas augsnes mēslošanas  izmaksu plāns sniegs saimniecībai kvalitatīvu un pamatotu informāciju par nepieciešamo augsnes uzlabošanu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

KĀ PIEDALĪTIES PROGRAMMĀ UN SAŅEMT BALVAS!

  • Veselīgas augsnes izpētes programma norisinās no 07.03.2018- 31.10.2018.
  • Programmā var piedalīties Scandagra klienti, kas iegādājas programmas piedāvājuma preces no 07.03. līdz 31.10.2018.
  • Programmas norises laikā dalībniekam ir iespēja piedalīties vairākos piedāvājumos.
  • Iegādājoties preces piedāvājuma apjomā, programmas dalībnieks uzkrāj līmeņus. 1 piedāvājums – 1 līmenis (1 līmenis tiek pielīdzināts 10 ha zemes augsnes analīžu veikšanai).
  • Sakrājot 5 (piecus) līmeņus, jeb iegādājoties preces saskaņā ar piedāvājumiem, programmas dalībnieks saņem bezmaksas augsnes analīzes (ph, P,K,Mg,B,Cu,Mn,Zn,Na) un augsnes uzlabošanas plānu no Scandagra  uz 50 (piecdesmit) ha lauksaimniecības zemes.
  • Programmas dalībnieks var saņemt bezmaksas augsnes analīzes un augsnes uzlabošanas plānu, ja ir sasniegts 5. līmenis un līdz 30.11.2018. ir veikti visi maksājumi par programmas piedāvājumā iegādāto preci.
  • Katrs programmas dalībnieks var pretendēt tikai uz vienu balvu. Balva tiks izsniegta programmas dalībniekam 2 (divu) mēnešu laikā pēc programmas noslēguma.

Sazinies ar savu Scandagra Latvia tirdzniecības pārstāvi, lai uzzinātu vairāk par programmu un piedāvājumiem tieši Tavai saimniecībai!

AKTUĀLIE PROGRAMMAS PIEDĀVĀJUMI

 

 


Atpakaļ

*obligāti aizpildāmie lauki