Sīkdatņu politika

Lai jūsu datorā uzglabātu informāciju, šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes jeb sīkfailus (turpmak – sīkfaili). Šajā politikā ir izskaidrots sīkfailu lietošanas veids. Lietojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat savā datorā izmitināt sīkfailus. Ja nevēlaties pieņemt sīkfailus no šīs tīmekļa vietnes, atslēdziet interneta sīkfailu atbalsta opciju savā pārlūkprogrammā.

Kas ir sīkfaili?

Sīkdatnes jeb sīkfaili ir mazi teksta faili, kas, apmeklējot tīmekļa vietni, tiek saglabāti jūsu datora cietajā diskā. Tie ir nelieli informācijas faili, kas ļauj tīmekļa vietnēm saglabāt un piekļūt informācijai par lietotāja pārlūkošanas paradumiem.

Sīkfaili mēdz būt dažādi: pagaidu sīkfaili (jeb sesijas sīkfaili) — aizverot pārlūku, tie tiek dzēsti; pastāvīgie sīkfaili — tie netiek dzēsti un tie saglabājas, līdz tos aktīvi dzēš vai arī beidzas to derīguma termiņš.

Kāds ir sīkfailu izmantošanas mērķis?
Mēs izmantojam sīkfailu informāciju šādām vajadzībām:

  • tīmekļa vietnes funkcionalitātes nodrošināšana;
  • tīmekļa vietnes uzlabošana un attīstīšana, lai tā būtu labāk pielāgota jūsu vajadzībām;
  • tīmekļa vietnes izmantošanas analīze.

Kā dzēst sīkfailus?
Vairums pārlūku sīkfailus pieņem automātiski. Savā pārlūkā jūs varat izslēgt sīkfailus, taču dažos gadījumos jums šī iemesla dēļ nebūs pieejamas daudzas iezīmes, kas nepieciešamas pareizai tīmekļa vietnes funkcionēšanai. Papildinformācija ir pieejama www.aboutcookies.org; norādītajā vietnē ir sniegta objektīva informācija par sīkfailu atspējošanu sava pārlūka preferencēs un datorā saglabāto sīkfailu dzēšanu. Par sīkfailu dzēšanu no sava mobilā tālruņa lasiet tālruņa lietotāja instrukcijā.

Kādus sīkfailus mēs izmantojam?

Funkcionalitātes sīkfaili

Šos sīkfailus izmanto, lai atcerētos preferences attiecībā uz tīmekļa vietnes funkcionalitāti vai citiem vizuāliem parametriem, piemēram, izvēlēto valodu vai atrašanās vietu. Piemēram, saglabājot atrašanās vietu, jūs varat iesniegt informāciju par vietējiem laikapstākļiem vai ceļu satiksmi. Turklāt šie sīkfaili var būt noderīgi, veicot personalizētas teksta izmēra, fonta un citu tīmekļa vietnes daļu izmaiņas. Zaudējot sīkfailu informācijas saturu, tīmekļa vietne var zaudēt daļu funkciju, taču tai joprojām vajadzētu darboties.

Drošības sīkfaili

Mēs izmantojam sīkfailus, lai identificētu lietotājus, aizsargātos pret krāpniecisku pierakstīšanās informācijas izmantošanu un novērstu iespējamus drošības riskus, ko rada nesankcionētas personas.

Darbības sīkfaili

Darbības sīkfaili tīmekļa vietnēm ir ļoti svarīgi, jo tie veic pamatfunkcijas. Pie šiem sīkfailiem pieskaitāmi arī tie, kas ļauj lietotājiem droši veikt pārlūkošanu un pierakstīšanos sistēmā. Bez šiem sīkfailiem tīmekļa vietnes nespēj pareizi darboties.

Sesijas sīkfaili

Tīmekļa vietnes bieži vien apkopo informāciju par lietotāja mijiedarbību ar tīmekļa vietni. Šī informācija var norādīt uz lietotāju biežāk apmeklētajām lapām un to, vai lietotāji konkrētā lapā redz kļūdas paziņojumus. Mēs izmantojam sesijas sīkfailus, lai uzlabotu savus pakalpojumus un pārlūkošanas kvalitāti. Bloķējot vai dzēšot sesijas sīkfailus, jūs joprojām varēsiet lietot tīmekļa vietni.

Analītiskie sīkfaili

“Google Analytics“ ir Google rīks, kas mums ļauj vieglāk saprast, kā tīmekļa vietnes apmeklētāji to lietot un pārlūko. Tie var būt arī sīkfaili, kas apkopo informāciju un iesniedz pārskatu par tīmekļa vietnes statistikas izmantošanu Google, neidentificējot konkrētus apmeklētājus. Galvenais Google Analytics izmantotais sīkfails ir __ga.

GDPR