Mūsu projekti

Jo ilgtermiņa sadarbība ir vērtība!

SCANDAGRA DARBINIEKI RADA HIMNU2021. gada vasarā, kādā darbinieku pasākumā radās Scandagra himnas vārdi. Ikkatram Scandagra darbiniekam bija iespēja dot savu artavu dzejas rindu tapšanā.

Jau vēlāk, 2021. gada ziemas mēnešos, sanācām kopā atkal, lai pieslīpētu dzejas rindas un radītu jau ko nopietnāku – himnas pantus.

Himnas vārdi ietver sevī stāstu par Scandagras darbiniekiem tuvām tēmām – par dzīvi, kas mostās katrā sēklā, par veiksmīgu sadarbību ar lauksaimniekiem, kas rezultējas ražīgās vārpās.

Pašā gada nogalē uzrunājām Latvijas mūziķus radīt dzīvespriecīgu mūziku, izmantojot sacerētos tekstus.

2022.gada vasarā himna piedzīvoja savu pirmatskaņojumu Scandagra Lauku dienā Vaicuļevās. Bet šobrīd, mēs nododam to plašākai publikai un būsim lepni, ja šī melodija iezvanīsies kāda lauksaimnieka telefonā. Lai skan!

Himnas vārdi: Scandagra Latvia darbinieki

Himnas mūzika: grupa “Dziļi violets”

Himnu iedziedāja: grupa “Dziļi violets”

Noklausies un lejupielādē šeit (spied “Play”’, lai atskaņotu vai spied uz 3 punktiem labajā pusē, izvēlies “Download”, lai lejupielādētu):

SIMTS DIŽI OZOLI – SIMTS GADOS LATVIJAI!

 

SIMTS DIŽI OZOLI – SIMTS GADOS LATVIJAI!

2018.gads Latvijai bija nozīmīgs – mēs svinējm savas valsts simto dzimšanas dienu! Scandagra Latvia šajā gadā ir devusi nozīmīgu ieguldījumu, ar ko mēs patiesi lepojamies. 2018. gadā no 15. jūnija līdz 18. oktobrim par godu Latvijas simtgadei iestādījām 100 ozolus īstu Latvijas saimnieku sētās!

Ozols ir svēts latviešu spēka un izturības simbols. Ozolam ir visstiprākā, plašākā un dziļākā sakņu sistēma. Visstiprākās un cietākās zaru rokas, vissmagākā koksne, kā arī visbiezākā un viskrevečainākā miza. Ozoliem ir vissīvākā sula, un arī tāpēc ozoli dzīvo visilgāko mūžu.

PAR PROJEKTU

Scandagra Latvia ģenerāldirektors Pēteris Stupāns (2018.g.): „Scandagra ir īpaši svarīgi godināt visus mūsu sadarbības partnerus Latvijas simtgadē. Varam tikai apbrīnot viņu darbu, mērķtiecību un uzņēmību, kā rezultātā radušās iespaidīgas saimniecības. Jāuzsver, ka tās attīstījušās samērā īsā laika posmā – kopš Latvijas atjaunotās neatkarības, ejot cauri dažādām grūtībām un pieticīgiem pirmsākumiem. Šis ir mūsu pateicības žests par sadarbību un lojalitāti. Esam lepni, ka ar savām piedāvātajām tehnoloģijām un konsultācijām varam būt daļa no saimniecību veiksmes stāsta.” Scandagra Latvia tirdzniecības direktors Aigars Leitis: „Uzsākot šo projektu, izvēlējāmies simts dažādas saimniecības dažādos Latvijas novados, lai pēc iespējas vairāk aptvertu visus novadus. Esam spēruši pirmo soli un iestādījuši 100 ozolus, lai Latvijas simbols būtu katra saimnieka sētā. Tagad izaicinām arī pārējos saimniekus, mūsu klientus un sadarbības partnerus – katram par godu Lavijas simtgadei iestādīt ozolu savā sētā. Pievienojies!” Atšķirībā no citām valstīm Latvija ir sevišķi bagāta ar kokiem, bet tieši ozols ir Latvijas simbols, iedvesmas un spēka devējs. Cilvēku mīlestība un cieņa pret ozoliem ir vērojama jau no seniem laikiem. Scandagra Latvia mārketinga vadītāja Agnese Mārtiņkrista: „Manuprāt, ikvienam latvietim, uzlūkojot dižu ozolu Latvijas ainavā, pat aizraujas elpa – cik tas maģiski dižciltīgs savā vēstures pieredzē. Uzsākot šo iniciatīvu, vēlējāmies vairot latviešu spēku, apvienojot to ar mūsu veiksmīgās sadarbības stiprināšanu ar zemnieku saimniecībām, kas ikdienā rūpējas, lai Latvijas lauki būtu skaisti un apsaimniekoti.” Ozolu stādu iegūšanā Scandagra sadarbojās ar Zaļenieku kokaudzētavu, un tās saimnieks Imants Parfenovičs par izvēlētajiem ozolu stādiem saka: „Visi stādi ir audzēti tepat Latvijā un nākuši no dižozola zīlēm Zaļenieku pagasta centrā.” Tas bija īpaši svarīgi, jo vēlējāmies, lai iestādītā zīle nestu latvisko mantojumu un enerģētiku, kā arī izaugtu par skaistu un dižciltīgu koku. Paldies visiem saimniekiem, kas uzņēmušies rūpes par ozoliem! Mēs ceram, ka ozoli izaugs un sasniegs dižozolu statusu. Katram saimniekam esam dāvinājuši piemiņas zīmi ar spēcīgu saukli „Lai paaudžu paaudzēs sargāts un lolots – dižs ozols saimnieka sētā!”, jo ticam, ka mūsu laukos saimnieko īstenie Latvijas saimnieki, kam rūp lauksaimniecības un tēvzemes attīstība, kā arī mantojums nākamajām paaudzēm.

GDPR