05/01/2024

Scandagra Latvia aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā

Ikviens bērns un jaunietis vecumā no 3 līdz 16 gadiem tiek aicināts piedalīties radošā zīmējumu konkursā, kas norisināsies no šī gada janvāra līdz pat maijam.

Gaidot Scandagra Latvia 15 gadu jubileju, ikviens bērns un jaunietis vecumā no 3 līdz 16 gadiem tiek aicināts piedalīties radošā zīmējumu konkursā, kas norisināsies no šī gada janvāra līdz pat maijam. Konkurss tiek organizēts ar mērķi atbalstīt un veicināt bērnu un jauniešu radošo domāšanu, iztēli un pašizpausmi, kā arī interesi par lauksaimniecības nozari. Laureāti saņems pārsteiguma balvas atbilstoši vecuma grupai.

Scandagra Latvia 15. jubilejas gadā esam nolēmuši organizēt radošu konkursu, ar kā palīdzību vēlamies bērnu un jauniešu vidū popularizēt lauksaimniecību kā patiesi aizraujošu nozari ar augstu attīstības potenciālu. Arvien svarīgāka kļūst jaunās paaudzes izglītošana un informēšana par lauksaimniecību un ar to saistītajiem aspektiem, tāpēc, rīkojot šo konkursu, mēs vēlamies veicināt bērnu domāšanu par to, kas tad īsti dzīvo lauku sētā, ko tur var audzēt un kāpēc lauki mums ir vērtīgi un nozīmīgi. Aicinu ikvienu bērnu un jaunieti, kam interesē lauksaimniecība un ir vēlme radoši izpausties, piedalīties šajā zīmējumu konkursā,” aicina Scandagra Latvia mārketinga nodaļas vadītāja Lelde Simanoviča.

Zīmējumu konkurss norisināsies no šī gada janvāra līdz pat maijam. Konkursa laikā, atbilstoši katra mēneša izvirzītajai tēmai, bērniem un jauniešiem vecumā no 3 līdz 16 gadiem ir iespējams sagatavot zīmējumu brīvi izvēlētā zīmēšanas tehnikā. Katram mēnesim ir sagatavotas divas tematikas: janvāris – “Kas dzīvo lauku sētā un ko tur audzē?” vai “Mani mazie lauksaimnieka sapņi”, februāris – “Gribētu būt lauksaimnieks” vai “Ģimenes dzīve laukos”, marts – “Mani lauku piedzīvojumi” vai “Mani lauki – mans zelts”, aprīlis – “Dzīve lauku fermā” vai “Lauku dzīves iemītnieki”.

Aplūkot un balsot par iesniegtajiem konkursa darbiem būs iespējams Scandagra Latvia mājaslapā, kā arī Facebook lapā. Darbi tiks vērtēti un apbalvoti trīs vecuma kategorijās.  Katra mēneša konkursa uzvarētāji – pirmie trīs darbi ar vislielāko balsu skaitu – tiks paziņoti Scandagra Latvia mājas lapā, kā arī laureātu darbu autori saņems katrai vecuma grupai atbilstošas pārsteiguma balvas.

Konkursam sagatavotos zīmējumus aicinām iesniegt līdz konkrētā mēneša beigām – janvāra mēneša darbus līdz 2024. gada 31.janvārim, februāra mēneša darbus līdz 2024. gada 29.februārim, marta mēneša darbus 2024. gada 31.martam un aprīļa mēneša darbus līdz 2024. gada 30.aprīlim. Konkursa darbs un tam pievienota dalībnieka anketa ir jāiesniedz kādā no Scandagra Latvia filiālēm vai sūtot pa pastu uz adresi: Vienības gatve 109, Rīga, LV-2167 ar norādi – Zīmējumu konkursam.

Sekot līdzi zīmējumu konkursam būs iespējams uzņēmuma mājaslapā, kā arī Facebook lapā.

Publiskā balsojuma rezultāti

Zemāk esam apkopojuši visus publiskā balsojuma rezultātus, kurus individuāli var redzēt zem katra mēneša, kā arī brīvbrīžos vēlreiz apskatīt mazo mākslinieku darbus.

APRĪLIS

Aprīļa zīmējumu konkursa balsošana ir noslēgusies un uzvarētājus publiskā balsojumā noteica atbalstītāju aktivitāte. Iesūtītie darbi un balsojums redzams – https://ej.uz/7g3k

APRĪĻA publiskā balsojuma uzvarētāji:

Vecuma grupasUzvarētājiBalsojuma skaits
3 – 6 gadiValērija Semjonova – 4 gadi53
7 – 10 gadiAdrija Vičiule – 8 gadi 174
11 – 16 gadiViesturs Rulietis – 11 gadi
Valērija Kovaļonoka – 10 gadi 
130 (vienāds balsu skaits)

Scandagra Latvia simpātiju balva:

Elza Šulce 7 gadi – Dzīve lauku fermā

Ar konkursa uzvarētāju pārstāvjiem sazināsimies personiski līdz 20. jūnijam.

MARTS

Marta zīmējumu konkursa balsošana ir noslēgusies un uzvarētājus publiskā balsojumā noteica atbalstītāju aktivitāte. Iesūtītie darbi un balsojums redzams –https://ej.uz/vcv1.

MARTA publiskā balsojuma uzvarētāji:

Vecuma grupasUzvarētājiBalsojuma skaits
3 – 6 gadiJānis Lazdiņš – 6 gadi88
7 – 10 gadiVera  Černobrova – 10 gadi60
11 – 16 gadiViesturs Rulietis – 11 gadi154

Scandagra Latvia simpātiju balva:

Luīze Sviķe – 5 gadi – Mani lauki – Mans zelts!

Ar konkursa uzvarētāju pārstāvjiem sazināsimies personiski.

FEBRUĀRIS

Februāra zīmējumu konkursa balsošana ir noslēgusies un uzvarētājus publiskā balsojumā noteica atbalstītāju aktivitāte. Iesūtītie darbi un balsojums redzams – https://ej.uz/ofw9.

FEBRUĀRA publiskā balsojuma uzvarētāji:

Vecuma grupasUzvarētājiBalsojuma skaits
3 – 6 gadiJēkabs Bērziņš – 5 gadi299
7 – 10 gadiValērija Kovaļonoka – 10 gadi66
11 – 16 gadiAlise Andrukoviča – 12 gadi70

Scandagra Latvia simpātiju balva:

Darja Petuhova – 12 gadi – Gribētu būt laukaimniece!

Ar konkursa uzvarētāju pārstāvjiem sazināsimies personiski.

JANVĀRIS

Janvāra zīmējumu konkursa balsošana ir noslēgusies. Konkursam tika iesūtīti 255 zīmējumi un uzvarētājus publiskā balsojumā noteica atbalstītāju aktivitāte. Iesūtītie darbi un balsojums redzams – https://ej.uz/xfno.

JANVĀRA publiskā balsojuma uzvarētāji:

Vecuma grupasUzvarētājiBalsojuma skaits
3 – 6 gadiElija Heniņa – 5 gadi160
7 – 10 gadiFēlikss Pranckuns – 7 gadi136
11 – 16 gadiViesturs Rulietis – 11 gadi97

Scandagra Latvia simpātiju balva:

Alberts Markuss Buske – 14 gadi – Mani mazie lauksaimnieka sapņi!

Ar konkursa uzvarētāju pārstāvjiem sazināsimies personiski.

Scandagra Latvia zīmējumu konkursa nolikums

Zīmējumu konkursa dalībnieka anketa

Jaunākās ziņas

GDPR